O nas

Spółka Money Square Investment powstała z chęci tworzenia niepowtarzalnych możliwości inwestycyjnych zarówno dla biznesu, jak i dla klientów indywidualnych. Jesteśmy firmą, która łączy 11-letnie doświadczenie deweloperskie spółki Nikliński & Nowicki z doświadczeniem na rynku finansowym, co daje gwarancję sukcesu.

Co nas wyróżnia?

JAKOŚĆ, którą wypracowaliśmy przez lata dbając nawet o najmniejsze detale.

 

PASJA do  tworzenia nowoczesnych i nowatorskich inwestycji, z którymi czasem aż trudno nam się rozstać.

 

Twoja SATYSFAKCJA i ZAUFANIE jest czymś bezcennym, co daje nam radość i napędza do tworzenia kolejnych realizacji.

Jak działamy?

Świadczymy usługi w zakresie kupna, rewitalizacji i sprzedaży nieruchomości. Działamy na terenie Polski, ale przede wszystkim w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi i Trójmieście. Mamy doświadczenie zarówno w kameralnych inwestycjach, jak i wielomilionowych projektach. Kierujemy się doświadczeniem i śledzimy bieżące trendy, dlatego możemy pochwalić się ofertą przyjazną dla nawet najbardziej wymagającego klienta.

Do każdego projektu podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem całego naszego zespołu. Zatrudniamy architektów, projektantów wnętrz i generalnych wykonawców. To właśnie nasi specjaliści sprawiają, że mamy pełną kontrolę nad projektem, a Ty – gwarancję jakości na każdym etapie realizacji.

Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz serwis może być bezpieczny i wygodny.
Akceptuję