Dowiedz się więcej

Wyjątkowy projekt Siedlisko Kościelisko.

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się w sąsiedztwie Doliny Małej Łąki, która jest jedną z dróg prowadzących na Giewont. Na polanie pełnej łąk, gdzie na wiosnę kwitną krokusy, w sezonie letnim wypasane są owce, a którą zimą przemierzają kuligi. Z naszej inwestycji niemal w każdym kierunku rozpościera się majestatyczny widok na panoramę Tatr i pogórza, od pasma Gubałówki aż po Giewont i Kasprowy Wierch. Oprócz niewątpliwych atutów jakimi są przestrzeń i bliskość natury, Kościelisko jest rozwiniętą miejscowością turystyczną z licznymi atrakcjami, restauracjami, kawiarniami i sklepami.

W pobliżu

Przystanek autobusowy

350m

Wejście do Doliny Małej Łąki

750m

Wejście do Doliny Kościeliskiej

3km

Wejście do Doliny Chochołowskiej

5,8km

Trasy biegowe Chotarz

2km

Polana Szymoszkowa

3,5km

Wyciąg narciarski Witów-Ski

9,5km

Termy Chochołowskie

12,8km

Krupówki

5,5km

Kolej liniowa na Gubałówkę

4,8km

O inwestycji

Inwestycja Siedlisko Kościelisko jest zlokalizowana na działkach położonych przy ul. Gronik w Kościelisku znajdujących się w odległości ok 300 m od granicy z Zakopanem. Łączna powierzchnia działek wynosi ok. 20 arów. Projekt dotyczy budowy luksusowego obiektu z dwunastoma apartamentami o powierzchniach od ok. 30 do 60 m2. Mieszkańcy będą mogli cieszyć się strefą SPA z sauną i basenem. W przestrzeni wspólnej znajdzie się kawiarnia. Dużym udogodnieniem dla gości będzie także podziemny parking wielostanowiskowy. Powierzchnia planowanej inwestycji to 800 m2.

Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz serwis może być bezpieczny i wygodny.
Akceptuję