Wałowa 15

Wałowa 15 - mieszkania w centrum Krakowa.

Lokalizacja

Sprawny dojazd (nie tylko samochodem) do centrum Krakowa i wschodniej obwodnicy to oszczędność czasu każdego dnia. W pobliżu naszej inwestycji znajduje się przystanek Krakowskiego Szybkiego Tramwaju. Galerie handlowe takie jak Galeria Kazimierz i CHT oraz centra aktywności sportowych (Siłownia Fitness Academy, Squash, Siłownia Pure) oferują dostęp do sklepów i usług potrzebnych na co dzień. Bulwary Wiślane znajdują się w odległości kilku minut na piechotę! Bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura miejska zapewnia dostęp do opieki medycznej, przedszkola, szkoły uczelni wyższych oraz do miejsc wypoczynku.

W pobliżu

Rynek Główny

3,5km

Galeria Krakowska

4km

Dworzec Główny

4,2km

O inwestycji

Inwestycja to kameralny zespół mieszkań. Lokalizacja ta zapewnia idealna komunikacje z centrum miasta oraz wytchnienie w zielonej oazie nieopodal niezwykle modnego i odradzającego się Zabłocia. W bliskim sąsiedztwie znajdują się budynku biurowe, obiekty sportowe oraz liczne sklepy. W odległości kilku minut na piechotę znajdują się Bulwary Wiślane.

Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz serwis może być bezpieczny i wygodny.
Akceptuję